Компанія Benchmark Vehicles, яка спеціалізується на випуску автобудинків, представила свій новий проект Leithaus, створений на базі Mercedes-Benz Sprinter 2019 року випуску.
Відзначається, що автодім Leithaus був розроблений фахівцями Benchmark Vehicles спеціально для замовника, який вирішив переключитися на подорожі всередині країни в умовах коронавіруса.
Серед його умов до автомобіля значилися «всепогодність» і «місткість»: так, представлений автодім може розмістити до 4 осіб.
Побудований на базі Mercedes-Benz Sprinter автодім має повноцінну кухню з плитою, холодильник, раковину для миття посуду і зовнішній душ. Також кемпер оснастили декількома спальними місцями і безліччю ящиків для зберігання дрібниць.
У задній частині машини знаходиться двоспальне ліжко, ще одне місце для сну розташоване під відкидним дахом-наметом. Крім того, пасажирське місце в салоні також трансформується в місце для відпочинку.
Проект Leithaus має додатковий генератор і сонячні панелі, які забезпечують автодім електрикою. Також кемпер може похвалитися додатковим захистом бамперів, кронштейнами для перевезення спортінвентарю і обігрівачем.
Загальна вартість автобудинки з усіма переробками становить 275 тис. доларів.
Читайте також: Названо найкращі сімейні авто: відрізняються надійністю і простотою обслуговування
Після морозів і відлиг сіль та реагенти залишаються не на кузові, а під авто. Пояснюємо,…
Toyota представила повністю електричний Highlander BEV (модельного року 2027) для Північної Америки. Пояснюємо, що змінюється:…
Дизельні “довгожителі” існують і в 2026 році, але секрет не в магії бренду, а в…
Водії досі вірять у «плюс 20 км/год», але це не “легальний бонус”, а межа, після…
Де в Україні вимірюють швидкість TruCAM, скільки ділянок під контролем та які штрафи у 2026…
Дизель в Україні у 2026 році знову «підняв голову» в статистиці, але це не означає…