Під Києвом сфотографували рідкісний Isuzu VehiCross 1999 року. В Україні зовсім небагато таких автомобілів, та й взагалі випустили лише 5958 позашляховиків.
Isuzu VehiCross часто називають провісником сучасних кросоверів, але насправді це справжній рамний позашляховик. А повний привід при бажанні можна було доповнити заниженою передачею.
Звичайно, авангардний дизайн не дозволяє Isuzu VehiCross залишитися непоміченим. До речі, позашляховик досить-таки компактний – всього 4,1 м в довжину.
Під капотом Isuzu VehiCross – 3,5-літровий V6 потужністю 215 к. с. З 4-ступінчастою АКПП розгін до сотні займає 9 с, а максимальна швидкість – 180 км/год.
Читайте також: В Україну хлинули дешеві електромобілі Renault з Китаю
Купуючи новий автомобіль, варто рахувати не лише його ціну в автосалоні. Через кілька років машину…
В Україні планують посилити контроль за водіями, які систематично порушують правила дорожнього руху. Окрім нових…
З 20 серпня 2026 року на дорогах України почнуть працювати 50 нових комплексів автоматичної фіксації…
На вторинному ринку приваблива ціна автомобіля далеко не завжди означає вигідну покупку. Машина, яка коштує…
Кросовери залишаються беззаперечними фаворитами українців не лише серед нових автомобілів, а й на ринку імпорту…
Купуючи автомобіль, багато водіїв звертають увагу лише на його ціну. Проте вже через кілька місяців…