У Мережі представили рейтинг 20 нових популярних кросоверів в Україні за підсумками червня. Минулого місяця українці придбали 6 тис. нових кросоверів і позашляховиків. Загальний обсяг торгів нових авто становить 9,2 тис. (65,5%). Цей показник нижче, ніж взимку 2021 року, але у той же час, значно більше, ніж на вторинному ринку. Там частка “джипів” становить майже 20%.
У п’ятірці найбільш популярних розмістилися Toyota (817 од.), KIA (618 од.), Renault (413 од.), Skoda (401 од.) І Nissan (382 од.). Дані взяті з ГСЦ МВС і не включають автомобілі спеціального призначення.
Список окремих моделей представлений чотирма незмінними авто станом на травень 2021 року. На п’ятому місці Mitsubishi Outlander, який поліпшив своє становище одразу на п’ять позицій. Швидше за все, це наслідок спеціальної ціни ー від 599 тис. грн з АКП, яка діє і зараз.
Відзначимо, що також активніше купували в червні Suzuki Vitara (+9 позицій), Toyota Land Cruiser Prado (+4) і Peugeot 2008. Трохи менше зацікавленими виявилися покупці в Volkswagen Touareg (-4) і Mercedes-Benz GLE (-4) .
Після зими мотор і підкапотний простір отримують удар від перепадів температур, вологи та солі. Ось…
Страховий випадок найчастіше починається з ДТП, а не з поломки. Пояснюємо, чому у 2026 році…
У Києві змінили умови часткової компенсації вартості авто для Захисників і Захисниць з інвалідністю I–II…
Керівник BMW M Франк ван Міль пояснив, чому механічна КПП стає дедалі менш життєздатною: обмеження…
Лютий–березень — сезон ям після морозів. Пояснюємо, які вузли підвіски та коліс перевірити першими, які…
У 2026 році автоцивілка в Україні фактично перейшла в повністю електронний формат — юридично важливий…