Фахівці автомобільної сфери назвали преміальні моделі сегменту SUV у віці трьох років, які мають найменшу залишкову вартість.
Першу позицію списку займає Mercedes-Benz GLS з бензиновим мотором 4,7 літра, у якого індекс залишкової вартості становить 58,5%. Виходить, що автомобіль, який був придбаний новим в другому кварталі 2018 року, після закінчення трьох років доведеться продати за ціну, яка буде в середньому на 41,5% нижче початкової вартості.
Друге місце займає BMW X6 M, з бензиновим мотором 4,4 літра. Залишкова вартість даної моделі через три роки склала 68,5%.
Замикає ТОП-3 антирейтингу позашляховик G-Class з 5,5-літровим бензиновим силовим агрегатом. Залишкова вартість цієї моделі в віці трьох років у другому кварталі 2021 склала 69%.
Що стосується інших преміальних кросоверів, то їх показники залишкової вартості перевищують позначку в 70%.
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…
Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…