Дуже часто навіть досвідчених водіїв непокоїть питання, який покажчик повороту слід включати при в’їзді на кільце. Тому пропонуємо розібратися із цим питанням.
Відповідно до пункту 9.2 ПДР включати покажчик повороту потрібно:
перед початком руху;
перед зупинкою;
перед перелаштуванням;
перед поворотом;
перед розворотом.
Перед перехрестями з круговим рухом обов’язково встановлюється знак 4.10 “Круговий рух”. Згідно з правилами, цей знак вимагає об’їзду клумби (центрального острівця) у напрямку, показаному стрілками на перехресті із круговим рухом.
Звідси можна зробити висновок, що цей знак не вимагає перебудови, повороту, розвороту або об’їзду, а тому правила дорожнього руху не зобов’язують водіїв вмикати поворотники при виїзді на кругове перехрестя.
Крім того, у підпункті 9.2 ПДР вказується, що коли водій виїжджає з кругового перехрестя, він повертає на з’їзд праворуч, а отже зобов’язаний включити правий покажчик повороту.
Купуючи новий автомобіль, варто рахувати не лише його ціну в автосалоні. Через кілька років машину…
В Україні планують посилити контроль за водіями, які систематично порушують правила дорожнього руху. Окрім нових…
З 20 серпня 2026 року на дорогах України почнуть працювати 50 нових комплексів автоматичної фіксації…
На вторинному ринку приваблива ціна автомобіля далеко не завжди означає вигідну покупку. Машина, яка коштує…
Кросовери залишаються беззаперечними фаворитами українців не лише серед нових автомобілів, а й на ринку імпорту…
Купуючи автомобіль, багато водіїв звертають увагу лише на його ціну. Проте вже через кілька місяців…