Протягом 2021 року експерти організації Euro Ncap перевірили 33 нові моделі, серед яких фахівці визначили найкращих у різних класах.
Бізнес клас
Захист водія та дорослих пасажирів лідера цього класу Mercedes-Benz EQS оцінили на 96%, захист дітей на 91%, безпеку пішоходів на 76%, а електронні помічники на 80%. При цьому в цих категоріях ліфтбек зміг оминути Porsche Taycan і Tesla Model S.
Компактний кросовер
Серед компактних кросоверів лідером було визнано нового Nissan Qashqai. Захист водія та дорослих пасажирів оцінили на 91%, захист дітей на 91%, безпеку пішоходів на 70%, а електронні помічники – на 95%.
Великий кросовер
Лідером цієї категорії цього разу визнали електричний Skoda Enyaq iV. Захист водія та дорослих пасажирів у паркетнику оцінили на 94%, захист дітей на 89%, безпеку пішоходів на 71%, а електронні помічники – на 82%.
Компактний сімейний автомобіль
Skoda Fabia змогла заробити 85% за захист водія та дорослих пасажирів, захист дітей оцінили у 81%, безпеку пішоходів у 70%, а електронні помічники у 71%.
Компактний MPV
Лідером цього сегменту стала Toyota Yaris Cross. Захист водія та дорослих пасажирів у паркетнику оцінили на 86%, захист дітей на 84%, безпеку пішоходів на 78%, а ефективність електронних помічників – на 81%.
Найгірший результат, серед протестованих цього року експертами Euro NCAP автомобілів, отримав електричний хетчбек Renault ZOE. Захист водія та дорослих пасажирів тут оцінили у скромні 43%.
У Головному сервісному центрі МВС нагадали, що після купівлі автомобіля власник має лише 10 днів…
Автомобілі BMW давно заслужили репутацію машин, що поєднують динаміку, комфорт і сучасні технології. Проте навіть…
Volvo EX30 і EX30 Cross Country мають спільну електричну платформу, однакові силові установки та подібний…
Після морозів і відлиг сіль та реагенти залишаються не на кузові, а під авто. Пояснюємо,…
Toyota представила повністю електричний Highlander BEV (модельного року 2027) для Північної Америки. Пояснюємо, що змінюється:…
Дизельні “довгожителі” існують і в 2026 році, але секрет не в магії бренду, а в…