Автомобільні експерти озвучили нескладні поради, прислухаючись до яких водій зможе заощадити на бензині та обслуговуванні своєї автівки.
Перше, що радять робити фахівці, так це їздити «правильно». Це означає, що треба заздалегідь спланувати поїздку. Крім того, варто пам’ятати про місця, в яких виникають затори на дорогах, і уникати їх. Стоячи в заторі, автомобіль даремно витрачає ваші гроші, адже холостий хід двигуна вимагає більше пального, ніж багато хто думає. Прогрівати двигун довго не потрібно, адже сучасним авто вистачає для цього лише кілька хвилин.
При високій швидкості на трасі в автомобілі краще закрити усі вікна. Таким чином поліпшуються його аеродинамічні властивості, що знижує опір транспортного засобу із повітрям, тим самим роблячи його «легшим» та економнішим.
Якщо відключити кондиціонер, обігрів, фари та інші прилади, в роботі яких немає реальної необхідності, це теж дозволить заощадити пальне. Справа в тому, що при включеній апаратурі на генератор працює у посиленому режимі, через що витрати пального зростають.
Парковка в тіні дозволить уберегти машину від перегріву. Якщо вона нагріється, то паливо буде швидше випаровуватися. Та й в цілому, перегрів негативно впливає на авто.
Заправлятися краще в холодну пору доби. Досвідчені водії намагаються заливати пальне в баки вранці або вночі, адже щільність палива залежить від температури. Чим вона вища, тим менший обсяг пального потрапить в бак.
Заправляти краще «до повного». Справа в тому, що при поїздках на АЗС витрачається зайве пальне. Якщо заправлятися потроху, то доведеться часто їздити на АЗС, що призводить до безглуздої витрати пального та грошей.
Слід стежити за машиною, адже своєчасне усунення дрібних неполадок і виконання планових процедур позбавляє від масштабного ремонту «запущених» поломок. Крім того, справне авто витрачає менше пального.
Повітряний фільтр повинен бути чистим, інакше розхід збільшиться.
Правильний тиск в шинах і нормальний розвал-сходження також допоможуть не витрачати зайве пальне.
Обслуговуватися потрібно правильно. Як мінімум, можна купувати деталі самостійно, адже майстри СТО не часто піклуються про гаманець клієнта, і радять все купувати «тут і зараз» за високою ціною. Варто пам’ятати, що у багатьох дорогих деталей є дешеві аналоги, а ще, дрібний ремонт можна проводити власноруч.
Свічки запалювання є звичайним витратним матеріалом в автомобілі, що вимагає періодичної заміни. Їхній ресурс може…
Якщо ви шукаєте надійний компактний кросовер, але ваш бюджет обмежений 20 000 доларів (близько 830…
Сьогодні для більшості автомобілів ресурс обмежений 200 000 - 300 000 кілометрами. Щоб машина служила…
У Національній поліції закликають водіїв взимку стукати по капоту свого автомобіля, перш ніж вирушити в…
Купівля вживаного автомобіля - це завжди виклик, з яким багато хто не справляється. Навіть якщо…
Купити іномарку з пробігом у хорошому стані сьогодні в Україні може коштувати кілька тисяч доларів.…