Статті

Коли запрацює розмитнення через “Дію”?

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров в ефірі телемарафону розповів, коли в “Дії” запрацює послуга розмитнення авто.

“Послуга готова на 90% технічно. Попри те, що ще не ухвалений законопроект. Нова послуга полягає у тому, що не тільки вона відцифрована і це можна зробити онлайн – у кілька кліків розмитнити авто, яке ви купили за кордоном. А і в тому, що змінюється взагалі формула. Тобто немає суб’єктивних факторів, оцінок вартості розмитнення для митника – прибирається в корені вся корупція. Але для цього потрібно проголосувати і змінити цю формулу. Потрібно, щоб депутати підтримали законопроект, який розробив уряд і направив до парламенту. Зараз ми чекаємо на проведення комітету”, – сказав Федоров та висловив сподівання, що нардепи проголосують за відповідний проект закону.

Тобто законопроект ще має розглянути профільний комітет Верховної Ради і тільки потім він потрапить до сесійної зали українського парламенту.

Recent Posts

4,6 мільйона кілометрів — не межа: 7 дизельних моделей, які реально “переживають” власників

Дизельні “довгожителі” існують і в 2026 році, але секрет не в магії бренду, а в…

21.02.2026

Штраф 340 грн чи 1700 грн? Таблиця покарань за перевищення швидкості — коли спрацьовує камера

Водії досі вірять у «плюс 20 км/год», але це не “легальний бонус”, а межа, після…

21.02.2026

160 приладів і 335 ділянок: де патрульні з TruCAM чатують на водіїв у 2026 році (оновлений перелік)

Де в Україні вимірюють швидкість TruCAM, скільки ділянок під контролем та які штрафи у 2026…

21.02.2026

Європа майже попрощалась з дизелем: що чекає на українську вторинку через 3–5 років

Дизель в Україні у 2026 році знову «підняв голову» в статистиці, але це не означає…

20.02.2026

Після морозів двигун авто у зоні ризику: що потрібно перевірити водіям вже зараз

Після зими мотор і підкапотний простір отримують удар від перепадів температур, вологи та солі. Ось…

20.02.2026

Топ-10 кросоверів, які найрідше потрапляють у страхові випадки

Страховий випадок найчастіше починається з ДТП, а не з поломки. Пояснюємо, чому у 2026 році…

20.02.2026