В Державній прикордонній службі пояснили, що під час дії воєнного стану чоловіки віком від 18 до 60 років можуть виїжджати за кордон для супроводу рідних на лікування.
Зокрема, за наявності документів, що підтверджують родинні зв’язки, чоловік призовного віку може супроводжувати дружину та батьків з І чи ІІ групою інвалідності. А також дітей:
– з інвалідністю;
– тяжкохворими перинатальними ураженнями нервової системи, тяжкими вродженими вадами розвитку, рідкісними орфанними захворюваннями, онкологічними, онкогематологічними захворюваннями, дитячим церебральним паралічем, тяжкими психічними розладами, цукровим діабетом І типу (інсулінозалежним), гострими або хронічними захворюваннями;
– які отримали важку травму та потребують трансплантації органу;
– потребують паліативної допомоги, що підтверджується документом, виданим лікарсько-консультативною комісією закладу охорони здоров’я у порядку та за формою, встановленою Міністерством охорони здоров’я.
Дизель в Україні у 2026 році знову «підняв голову» в статистиці, але це не означає…
Після зими мотор і підкапотний простір отримують удар від перепадів температур, вологи та солі. Ось…
Страховий випадок найчастіше починається з ДТП, а не з поломки. Пояснюємо, чому у 2026 році…
У Києві змінили умови часткової компенсації вартості авто для Захисників і Захисниць з інвалідністю I–II…
Керівник BMW M Франк ван Міль пояснив, чому механічна КПП стає дедалі менш життєздатною: обмеження…
Лютий–березень — сезон ям після морозів. Пояснюємо, які вузли підвіски та коліс перевірити першими, які…