Українські водії найчастіше сприймають ПДР як регламент, що дозволяє регулювати дії транспорту на дорозі, забуваючи про додаткові вимоги, які так чи інакше також стосуються безпеки руху. У підсумку через свою несвідомість автомобілісти нариваються на жорсткі покарання.
Так, багато хто не сприймає всерйоз вимоги п. 31.4.7 ПДР про правила тонування вікон автомобіля. Водіям забороняється виїжджати на дорогу в машині, де скло має покриття, що перешкоджає видимості водія або погіршує його прозорість. Якщо таке авто зупинить поліція, автомобіліста оштрафують на 340 грн (ч. 1 ст. 121 КУпАП).
Причому багато “модників” навіть після отримання штрафу продовжують порушувати, не замислюючись про те, що повторне зупинення поліцією може коштувати їм позбавлення прав на шість місяців або волі на строк до 10 діб (ч. 4 ст. 121).
Як відомо, норма світлопропускання для лобового скла має бути не нижчою за 75%, тоді як для решти вікон не нижчою за 70%. Заміри поліція має здійснювати за допомогою спеціальних приладів.
Купівля автомобіля, навіть уживаного - це завжди витратна угода. Однак українці можуть знайти місце, де…
Мало хто з водіїв буде радий, якщо його автомобіль зупинить поліція. Однак патрульним також іноді…
В Україні поліції заборонено зупиняти автомобілі на власний розсуд без конкретної причини. Але це зовсім…
Автомобільні штрафи в Україні є найпоширенішим покаранням для водіїв за порушення ПДР. Водночас багато хто…
Розкішні німецькі кросовери - це поєднання стилю, технологій, високих якості та продуктивності. Все це і…
Зима - складний час для автомобілістів, особливо в умовах українських морозів. Однією з поширених проблем,…