Мало хто з українських водіїв буде радий, що його зупинила поліція. Як правило, це пов’язано зі стресом, небажанням втратити час і ризиком отримати штраф. Однак неправильна поведінка під час спілкування з патрульними може ще більше погіршити ситуацію. Експерти розповіли про одну поширену помилку, якої припускаються автомобілісти після зупинки авто поліцейськими.
Зокрема, категорично не рекомендується в таких ситуаціях глушити двигун. Здавалося б, це корисно для економії палива, також працюючий мотор може заважати спілкуванню з інспектором. Однак варто розуміти, що вимкнення силової установки, коли температура повітря в салоні та на вулиці сильно відрізняється, може призвести до проблем для автомобіліста. Адже кондиціонер або пічка перестають працювати, а через різкий перепад температур на склі миттєво утворюється конденсат.
Побачивши це, поліцейський може запідозрити, що водій перебуває в нетверезому стані навіть за відсутності відповідного запаху, оскільки висока вологість на вікнах є непрямим тому підтвердженням. Цей приклад може здатися притягнутим за вуха, але на практиці таке непорозуміння трапляється часто. У підсумку водієві доводиться доводити інспекторам, що він тверезий, можливо, проходити тест на алкоголь. У підсумку він може втратити багато часу, що особливо неприємно, коли автомобіліст кудись поспішає або спізнюється.
Купуючи авто з пробігом, ми часто сподіваємося зекономити, але деякі моделі перетворюються на справжній головний…
Львів став лідером серед міст України за кількістю нелегальних АЗС. Контрафактне пальне може зашкодити вашому…
Дізнайтеся, які категорії громадян можуть безкоштовно отримати посвідчення водія в Україні. Інформаційна стаття про автошколи…
Найдешевша модель Renault Mobilize Duo 2025 року оцінена менше 10 000 євро. Новий електрокар пропонує…
29-річна водійка у Великій Британії ледь не потрапила за грати через наліпку з образливим написом…
У Верховній Раді планують суттєво збільшити штрафи за не пропуск автомобілів з мигалками, до 5100…