Зима несе автомобілістам масу викликів, серед яких можуть бути і труднощі із запуском двигуна в мороз. Причому, як правило, середньостатистичний автомобіль у справному стані має заводитися навіть у сильні холоди. Найімовірніше, в таких ситуаціях йдеться про якісь додаткові проблеми, які посилилися за низьких температур. Експерти виділили п’ять найімовірніших причин того, що двигун вашої машини відмовляється працювати.
Читайте також:
Навіщо водії раніше сипали цукор у систему охолодження автомобіля: кумедний лайфхак
Ніколи так не робіть: шість небезпечних звичок водіїв взимку
Акумулятор:
У морозну погоду акумулятор швидше втрачає заряд або просто погано працює, особливо, якщо він старий. Допомогти в такій ситуації може вимкнення електроприладів, щоб знизити навантаження на батарею.
Свічки запалювання:
Знос свічок і залиття їх паливом також може призвести до проблем із запуском двигуна.
Стартер:
Причиною також може бути окислення або забруднення клем стартера, а також пошкодження проводки.
Паливо:
Проблеми із запуском двигуна можливі ще й через низьку якість палива або засмічення паливних фільтрів. Не варто забувати, що на АЗС взимку продається спеціальне зимове пальне, якщо ви давно не заправлялися і вирішили спробувати щастя з літнім бензином у баку, це теж може призвести до проблем.
Масло:
Нерозігріте масло в двигуні теж може заважати його запуску. Найбільшу стійкість до замерзання проявляють синтетичні оливи.
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…
Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…