Стало відомо, яка частка українців успішно складає теоретичний іспит на отримання водійських прав з першого разу. Як з’ясувалося, це в рази менше, ніж у більшості країн Євросоюзу.
Читайте також:
Відібрали права за тріщину на лобовому склі: як уникнути такої неприємності
До 20 км/год: в Україні з’являться нові обмеження швидкості для деяких водіїв
П’ять ознак небезпечного водія: яких машин на дорозі потрібно остерігатися
За даними Головного сервісного центру, з початку року було проведено 10 205 тестувань, з яких успішно було складено лише 2645. Таким чином, три з чотирьох майбутніх водіїв провалили іспити. Зазначається, що готуватися до тестування можна як в автошколі, так і самостійно. Сам тест містить у собі 20 запитань, відповіді на які потрібно дати за 20 хвилин. Дозволяється не більше двох помилок.
Без складання теорії до практичного іспиту кандидат не допускається. Після провальної спроби наступне тестування дозволено лише через 10 днів.
Як відомо, у країнах ЄС частка успішних тестувань для отримання прав набагато вища. Наприклад, у сусідній Польщі лише кожен другий кандидат не складає іспит з першого разу. Аналогічний результат у Франції. У Німеччині два з трьох кандидатів справляються з тестуванням без додаткових спроб.
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…
Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…