Відомий американський блогер і автомеханік Скотті Кілмер попередив своїх підписників на YouTube про високі витрати на ремонт автомобілів популярної марки Volkswagen, повідомляє «Твоя МАШИНА». Експерт розкритикував німецький бренд за потенційно високі витрати на обслуговування.
Основні претензії до VW
Кілмер, який має 57-річний досвід роботи в автоіндустрії, звернув увагу на ряд ключових проблем німецьких автомобілів, серед яких:
Думки розділилися
У коментарях під відео розгорілася серйозна дискусія. Багато власників Volkswagen погодилися з аргументами Кілмера, поділившись негативним досвідом ремонту та обслуговування своїх авто. Найчастіше скарги надходили на радіатори та систему охолодження VW.
У той же час значна кількість користувачів встали на захист німецького автобренду. Причому, в більшості випадків мова йшла про європейських автовласників. Як з’ясувалося, автомобілі Volkswagen, які поставляються в країни Євросоюзу, мають набагато кращу якість, ніж ті, які йдуть на експорт в США.
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…
Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…