Власники нелегальних автівок з іноземною реєстрацією вкотре заблокували Київ у заторах: 7 листопада вони перекрили низку вулиць у центрі з вимогами доступного розмитнення. Правоохоронці мають звернути увагу на свавільне паркування цих водіїв та перевірити, чи дотрималися вони правил тимчасового ввезення транспортних засобів.
Про це заявляють у прес-службі корпорації «Богдан».
«Нині на вулицях урядового кварталу в столиці вже припарковані з порушенням правил сотні машин на єврономерах, які заважають звичному руху транспорту та паралізують роботу міста. Поліції слід зайнятися перевіркою цих автівок на предмет порушення правил паркування, а також виконання правил тимчасового ввезення», – зазначили у компанії.
У корпорації наголошують на негайному вирішенні проблеми з нерозмитненими автівками державою, оскільки їхні власники не просто безвідповідально блокують рух міст, а й обходять закони України та уникають оподаткування.
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…
Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…