Голлівудські зірки зазвичай сідають у Bentley чи Ferrari. Але Крістіан Бейл уже понад двадцять років їздить на старенькому пікапі Toyota Tacoma 2003 року. І мова не про колекційний експонат – це його буденна машина, яку актор регулярно паркує біля супермаркетів у Лос-Анджелесі, пише TopSpeed.
У час, коли більшість знаменитостей оновлюють гаражі після кожної прем’єри, таке рішення дивує. «Якби я мав такі статки, я б відреставрував свій Tacoma і їздив далі», – не без заздрощів написав користувач у тематичній гілці Reddit, де фото Бейла з пікапом знову стало вірусним.
Чим же пояснити таку відданість? Автоексперти кажуть, що Tacoma початку 2000-х – це символ надійності. Цей пікап із простим 2,4-літровим мотором та механікою витримує понад 400 тисяч кілометрів без капремонту. Для США він давно став культовим.
Базова версія коштувала у 2003 році лише 12,2 тисячі доларів, тобто близько 510 тисяч гривень за нинішнім курсом. Потужність – 142 к.с., вантажний відсік на 44 кубічних фути (понад 1200 літрів), буксирування до 1600 кг. Нічого розкішного, але функціонально все на місці.
У Голлівуді таке авто виділяється навіть більше, ніж новий суперкар. Це демонстрація, що зірка не женеться за блиском. І дійсно, на численних папараці-знімках Бейл спокійно виїжджає на чорному Tacoma, і це стало його неофіційною візитівкою.
Toyota Tacoma 2003 року не була технічним шедевром. Проте саме ця «робоча конячка» змогла залишитись у строю понад два десятиліття і довести: справжня цінність авто – у його надійності та звичці власника, а не в ціні чи модних опціях.
Багато водіїв лякаються, коли на панелі загоряється червоне коло зі знаком оклику. Зазвичай це сигнал…
Багато водіїв намагаються рідше заїжджати на АЗС, заправляючи бак «до відмови». Та, за словами автомеханіків,…
Автомобіль – це не гаджет. Тут усе має працювати інтуїтивно, без роздумів. Але деякі виробники…
Toyota вирішила не поспішати з новим поколінням Corolla. Як пише Motor.es, замість цього японці оновили…
Після завершення виробництва Ford Focus компанія вже готує його наступника. І він стане не хетчбеком,…
Kia опублікувала загадковий тизер нового спортседана, який може стати духовним спадкоємцем легендарного Stinger, повідомляє Carscoops.…