В період свят водія підстерігає особлива спокуса випити пару чарок. Є випадки, коли вечором «святкуємо», а зранку треба кудись їхати.
Про це повідомляє Дорожній Адвокат у Facebook.
Прочитавши в Інтернеті інформацію про допустимі дози алкоголю та час їх виведення з організму, водії починають підраховувати скільки можна випити чарок до запланованого виїзду, щоб у разі зупинки поліцією алкоголю в крові вже не виявили.
Усім ж відомо, що «п’яна» їзда є дорогим задоволенням: штраф коливається від 10 до 40 тис. грн. із позбавленням права керування на строк від 1 до 10 років.
Також окрім штрафів, «п’яна» їзда є небезпечною як для водія, так і для оточуючих, оскільки знижує його увагу та швидкість реакції. Тому в більшості аварійних ситуацій на дорогах винен алкоголь!
Але слід задуматись над тим, чому межа допустимої концентрації алкоголю в крові в різних країнах коливається в широких межах, а саме від 0,0 проміле до 0,8 проміле (В Україні – 0,2 проміле). Цей факт мав би насторожити: а чи існує ця межа взагалі?
Тому, на нашу думку, безпечних доз алкоголю нема, і одна чарка є непередбачуваною, та категорично не рекомендуємо вживати алкоголь перед поїздкою.
З приходом зими автомобілі потребують особливої уваги, щоб забезпечити безпеку і комфорт в експлуатації. Навіть…
Сьогодні кросовери на піку популярності, проте нерідко велика вага та потужний мотор у таких автомобілях…
Ринок уживаних автомобілів приваблює доступними цінами і різноманітністю моделей, проте є категорії машин, купівлю яких…
Автомобільний бренд - це не тільки дизайн і продуктивність, а й надійність, яка часто стає…
Якщо ви вирішили встановити захисний чохол на рульове колесо, то ця процедура може перетворитися для…
Якщо ви шукаєте дешевий седан, який спокійно пройде кілька сотень тисяч кілометрів і коштує, загляньте…