У 2018 році перевізники, які входять в сферу управління муніципалітетів України, уклали договори на поставку 238 міських автобусів великої місткості.
Таку інформацію надав портал AllTransUA, який займається моніторингом інформації про закупівлі громадського транспорту містами України. Відзначимо, що закупівлі автобусів ростуть, так як в 2015-2016 рр. за два роки на маршрути міст вийшли тільки 144 нових автобуса, пише autoconsulting.com.ua.
За даними AllTransUA, в минулому році було куплено:
• 100 автобусів МАЗ-203 і 50 Електрон А185 для Львова;
• 10 Електрон А185 для Ужгорода;
• 24 Богдан А701 для Івано-Франківська;
• 50 МАЗ-203 для Запоріжжя;
• 3 газових МАЗ-103 для Кривого Рогу;
• 1 ЛАЗ A183F0 для Рубіжного (Луганська обл.).
Але ще не всі міста отримали замовлену техніку.
Лідером за укладеними контрактами є білоруський МАЗ. У статті повідомляється, що основна проблема українських підприємств полягає в тому, що вони не мають можливості працювати на склад і починають виробляти техніку, маючи на руках договір або навіть вже отримавши аванс.
Нагадаємо, що в 2018 році міста України отримали 114 трамваїв і 179 тролейбусів.
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…
Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…