Крапельки вологи на склі автомобіля заважають огляду і можуть спровокувати аварійну ситуацію. Експерти розповіли про способи, які допоможуть уникнути такого явища, а також розвінчали ряд популярних міфів.
Відомо, що запотівання скла відбувається при температурі повітря близько нуля. Однак обмерзання скла зсередини є не менш небезпечним явищем, яке можна спостерігати при значно нижчих температурах. В обох випадках водій стикається з великими проблемами.
Лід на склі довго не дозволяє почати рух, тим самим змушує водія наганяти втрачений час і як наслідок – збільшувати швидкість на дорозі. Крім того, запітніле скло здається чистим тільки в тіні, а при виїзді на освітлене місце або при світлі фар зустрічного транспорту перетворюється в білий екран.
Експерти радять, перед тим як сісти в автомобіль, ретельно струсити з себе сніг, щоб уникнути вогкості в салоні. Сприяє запітнінню і засмічений повітряний фільтр, який ускладнює подавання свіжого повітря в салон. Щоб цього не допустити, варто частіше змінювати салонний фільтр.
Під час вибору гібридного автомобіля чимало українських автолюбителів мають сумніви через високі ціни в цьому…
Існують різного роду міфи про використання рослинної олії як автомобільного палива. Ще 20 років тому…
Склоочисники - це один із тих елементів в автомобілі, які завжди мають бути в технічно…
Запуск двигуна в автомобілі, здавалося б, є рутинною і найпростішою процедурою. Однак багато водіїв роблять…
Напередодні стало відомо, що японські автовиробники Nissan і Honda готують історичне рішення про злиття. Поки…
Румунія змінила порядок в'їзду в країну громадян України на автомобільному транспорті, пише Auto-Consulting з посиланням…