Новости

Анти-Крузак: Toyota почала пропонувати дуже незвичайну модель

В кінці минулого року Toyota випустила ультракомпактний електромобіль – C + Pod, який створювався спеціально для каршерінга. Взяти його в оренду може будь-хто в Канагаві (Японія). Вартість – 7 $ за 1 годину або 43 долара за 12 $.

У цього малюка електромотор потужністю 13 кінських сил і батарея ємністю 9,06 кВт.г. Запас ходу по паспорту становить 150 кілометрів. Від побутової мережі повністю зарядити акумулятор вийде за 5 годин. Цікавим моментом є те, що під водійським сидінням передбачена розетка.

Дизайн автомобіля максимально простий, в салоні використовуються матеріали, які легко чистяться. Передня панель, дверні карти і підлога – пластикові.

Recent Posts

Дива німецького автопрому: 7 найнезвичайніших Mercedes, які колись існували

Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…

14.01.2026

«ЗЛЮКА», «ШАНОВНА», «МУРЧІК»: найкумедніші індивідуальні номери на авто, які замовляли у 2025-му

У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…

14.01.2026

Українським водіям у селах і райцентрах загрожують штрафи в десятки тисяч гривень: за що карають

У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…

14.01.2026

Топ-7 «вічних» дизельних двигунів

Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…

13.01.2026

Стійкість до корозії: авто яких марок швидко іржавіють

Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…

13.01.2026

В два заходи: як правильно заводити машину взимку, щоб не нашкодити двигуну

Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…

12.01.2026