Новости

Суд прийняв важливе рішення з приводу електросамокатів

У Вінниці суд скасував штраф 3400 грн. щодо водія електросамоката Tesla 1200.

15 квітня поліцейський виніс постанову щодо водія електросамоката через те, що він не надав йому посвідчення водія категорії А1

У суді чоловік заявив, що електросамокат не є ТЗ, тому що потужність двигуна становить 1,2 кВт.

Також в самій інструкції до електросамокати зазначено, що він не є ТЗ, а тому, на думку позивача, вищевказана постанова є незаконною, а порушення ніякого немає.

В результаті суд виніс рішення, що особа, яка керувала електросамокатом, не є суб’єктом адміністративного правопорушення.

Відзначимо, що транспортним засобом вважається той, який має електродвигун потужністю понад 3 кВт, а на електросамокаті Тесла 1200 W, мотор потужністю 1200 w.

Recent Posts

Топ-10 автомобілів, які найкраще зберігають ціну через 5 років

Купуючи новий автомобіль, варто рахувати не лише його ціну в автосалоні. Через кілька років машину…

20.08.2026

В Україні повернуть «Фантоми»: водіїв почнуть контролювати непомітні патрульні авто

В Україні планують посилити контроль за водіями, які систематично порушують правила дорожнього руху. Окрім нових…

19.08.2026

В Україні запрацюють 50 нових камер автофіксації: де саме вони з’являться

З 20 серпня 2026 року на дорогах України почнуть працювати 50 нових комплексів автоматичної фіксації…

19.08.2026

Популярні, але проблемні: 10 автомобілів, які можуть розорити власника після покупки

На вторинному ринку приваблива ціна автомобіля далеко не завжди означає вигідну покупку. Машина, яка коштує…

17.08.2026

Українці масово ввозять кросовери з пробігом: названо 10 найпопулярніших моделей 2026 року

Кросовери залишаються беззаперечними фаворитами українців не лише серед нових автомобілів, а й на ринку імпорту…

01.08.2026

Не лише Toyota: названо 7 автомобілів, які найдешевше утримувати в Україні у 2026 році

Купуючи автомобіль, багато водіїв звертають увагу лише на його ціну. Проте вже через кілька місяців…

31.07.2026