При цьому динаміка зменшується
У серпні зусиллями всіх операторів вдалося реалізувати 6,4 тис. Нових легкових автомобілів, що на 14% більше, ніж рік тому. Зростання триває, але динаміка вже затухає. Притому, ряд брендів в серпні вже фіксували відтік клієнтів. Про це інформує група AUTO-Consulting.
Лідером українського авторинку в серпні знову стала Toyota, яка змогла реалізувати 13,5% всіх нових автомобілів. На другому місці – Renault з показником 11% ринку. А на третю позицію вийшов Volkswagen, у якого тепер 7,6%.
Стабільно четверте місце займають автомобілі Kia, а Skoda тепер на 5-му місці. Ще однією зміною в Топ-10 стала рокіровка Ford і BMW, які за підсумками серпня фінішували практично з однаковим результатом продажів.
Нагадаємо, в ЄС ввели нові обов’язкові тести для автомобілів на викиди шкідливих газів, більше відповідають реальному стану справ.
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…
Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…