На спеціально організованому аукціоні в Японії буде проданий легендарний спорткар Toyota Supra, який більше 22 років простояв у гаражі.
Автомобіль був випущений в 1995 році і має всі рідні елементи, що повинно порадувати майбутнього власника. Його пробіг становить всього 48 000 км.
Під капотом розташований 3,0-літровий мотор, потужністю 225 кінських сил, який працює в парі з чотириступінчастою АКПП. Автомобіль має привід на задню вісь.
Машина пофарбована в яскравий червоний колір, а салон оброблений натуральною шкірою, доповнений відповідною прострочкою. Стандартні Toyota Supra A80 коштують в середньому близько 40 000 доларів, але ціни на «капсули часу» і купе з історією досягають 200 000 доларів. Саме тому власник і планує виручити за машину 180 000 доларів.
Купівля машини з пробігом схожа на гру з непередбачуваним фіналом. Зовні авто може виглядати доглянутим,…
У Японії каршеринг став частиною щоденного життя, але останні дослідження показали дивну тенденцію. Як з'ясувала…
Перехрестя – це місце, де навіть досвідчений водій може схибити. Тут усе вирішують секунди. Один…
Багато водіїв навіть не замислюються, чому на бокових дзеркалах деяких авто видно тонку чорну лінію.…
Якщо щодня паркуєтесь у дворі чи біля супермаркету, ви точно бачили, як двері сусіднього авто…
Багато водіїв лякаються, коли на панелі загоряється червоне коло зі знаком оклику. Зазвичай це сигнал…