У ПДР з’явилися покарання для пішоходів, щоб спростити розслідування аварій. Тепер все буде залежати від першого кроку людини, що переходить дорогу, передає «Твоя МАШИНА» .
Кожен день в Україні жертвами ДТП стає понад 100 осіб. Велика частина з них – пішоходи, а 6% аварій відбувається на нерегульованих переходах. Найчастіше суд визнає винними саме водіїв.
Але недавно стан справ змінилося. Судді Верховного Суду ухвалили, що пішохід має перевагу перед автомобілями на нерегульованому переході тільки тоді, коли він ступив на зебру. Тобто при переході вулиці пішохід повинен переконатися, що водії його побачили. Спочатку потрібно подивитися наліво і направо, і тільки потім можна переходити дорогу – швидко, але не бігом.
Якщо до пішоходу наближається автомобіль, то ступати на дорогу заборонено. Інакше це може спровокувати аварійну ситуацію. Водіям же слід знижувати швидкість при наближенні до нерегульованого пішохідного переходу.
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…
Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…