Через півроку оформляти угоди продажу автомобілів та інших транспортних засобів, включаючи причепи та мопеди, в Україні можна буде прямо з дому за допомогою електронного кабінету водія.
Тепер процедура оформлення документів на автомобіль буде виглядати наступним чином:
– авторизація продавця і покупця в електронному кабінеті водія через реєстр єдиної інформаційної системи МВС або Єдиний держпортал електронних послуг;
– заповнення договору онлайн;
– підписання документа за допомогою електронних підписів.
Далі відомості про власника транспортного засобу і саму машину перевірять за реєстрами і базами даних на обмеження для продажу. Якщо за результатами перевірки виявиться, що транспортний засіб, продавець чи покупець знаходяться в розшуку, договір не укладається.
Українські водії з досвідом добре знають старий спосіб зимового прогріву авто – шматок картону під…
Купівля машини з пробігом схожа на гру з непередбачуваним фіналом. Зовні авто може виглядати доглянутим,…
У Японії каршеринг став частиною щоденного життя, але останні дослідження показали дивну тенденцію. Як з'ясувала…
Перехрестя – це місце, де навіть досвідчений водій може схибити. Тут усе вирішують секунди. Один…
Багато водіїв навіть не замислюються, чому на бокових дзеркалах деяких авто видно тонку чорну лінію.…
Якщо щодня паркуєтесь у дворі чи біля супермаркету, ви точно бачили, як двері сусіднього авто…