Юристи роз’яснили, чи можуть на водія накласти штраф за відсутність документів на право керування, якщо він замість фізичного посвідчення надав права в додатку “Дія”.
Як стало відомо, один з водіїв захотів оскаржити рішення суду про накладення на нього штрафу в розмірі 425 грн за непред’явлення ним документів на право керування.
У позові чоловік зазначив, що у нього не було з собою фізичних документів і він пред’явив посвідчення водія в додатку “Дія”, проте працівники поліції вимагали саме нецифрового документа.
За результатами розгляду справи суд визнав дії водія законними і скасував виписаний штраф.
Таким чином, водій має право пред’явити посвідчення в електронному вигляді за допомогою додатку “Дія”, а вимога поліцейських мати при собі фізичні документи на право керування автомобілем не відповідає закону.
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…
Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…