Компанія Toyota почала тестувати нову бюджетну модель А-сегмента для ринку Європи. Новинка прийде на зміну хетчбеку Aygo, передає «Твоя МАШИНА» .
Прем’єра новинки відбудеться в першій половині 2022 року, виробництво налагодять на заводі в Чехії. Фотошпигуни поділилися знімками машини, проте новинка замаскована. Але все одно видно, що дизайн моделі буде повторювати концепт-кар Aygo X Prologue, який показали в березні минулого року.
Через високий кліренсу модель більше нагадує кросовер. Також автомобіль отримає масивні колісні арки, спойлер і дуже незвичайну оптику. Побудована машина буде на платформі GA-B – це версія архітектури TNGA, призначена для компактних передньопривідних авто. Хетчбек оснащуватиметься бензиновими двигунами, можливо, буде і гібридний варіант. При цьому електричної модифікації не планується.
У сегменті маленьких авто наступник Toyota Aygo приєднається до соплатформенних хетчбеку Yaris і невеликого кросоверу Yaris Cross.
Українські водії з досвідом добре знають старий спосіб зимового прогріву авто – шматок картону під…
Купівля машини з пробігом схожа на гру з непередбачуваним фіналом. Зовні авто може виглядати доглянутим,…
У Японії каршеринг став частиною щоденного життя, але останні дослідження показали дивну тенденцію. Як з'ясувала…
Перехрестя – це місце, де навіть досвідчений водій може схибити. Тут усе вирішують секунди. Один…
Багато водіїв навіть не замислюються, чому на бокових дзеркалах деяких авто видно тонку чорну лінію.…
Якщо щодня паркуєтесь у дворі чи біля супермаркету, ви точно бачили, як двері сусіднього авто…