Польський забудовник Mirbud S.A. офіційно зареєстрував ТОВ «Мірбуд» з головним офісом в Києві і розраховує активізувати інженерно-дорожнє будівництво в Україні. Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на «Інтерфакс-Україна».
«Ми бачимо тут дуже великий потенціал для нашої діяльності в сфері інженерно-дорожнього будівництва і будівництва будівель в зв’язку з планами уряду України щодо збільшення фінансування реконструкції та будівництва доріг і отриманням коштів від міжнародних фінансових інститутів для інвестицій в розвиток транспортної інфраструктури», — заявив президент і мажоритарний акціонер Mirbud SA Єжи Міргос.
Згідно з даними системи електронних закупівель ProZorro, Mirbud S.A. в 2017 році взяла участь в трьох тендерах на загальну суму 24,25 млн євро за проектами будівництва і реконструкції прикордонної інфраструктури України.
Згідно з даними Єдиного держреєстру, ТОВ «Мірбуд» зареєстровано 24 січня 2018 року, основним видом діяльності вказано будівництво будівель.
Головний офіс компанії розмістився в столичному IQ Business Center по вул. Болсуновська, 13-15. Єдиним учасником ТОВ виступає АТ Mirbud (Скернєвіце, Польща), керівником — Марек Голя.
Розмір статутного капіталу становить 370 тис грн.
Mirbud S.A. працює на ринку Польщі, в основному, в якості генерального підрядника у всіх сегментах будівництва.
Згідно з даними веб-сайту, в портфелі компанії на різних стадіях реалізації знаходяться проекти будівництва логістичних комплексів, торгових центрів, житла і доріг в Польщі.
Компанія з 2008 року зареєстрована на Варшавській фондовій біржі і послідовно створює холдинг з диверсифікованою діяльністю.
Зокрема, компанія розширила сферу діяльності такими послугами, як дорожнє й мостове будівництво, а також виробництво бітумінозних мас.
Тиск, який останніми роками створюється електрокарами та гібридами на дизельні авто, просто неймовірний. Однак цей…
Студенти технічного центру Audi у Некарзульмі презентували свій новий проект, що являє собою концепт GT50.…
Останнім часом українці почали скаржитися на посилення контролю на кордоні з Молдовою. Про це повідомляє…
Нове дослідження JD Power проаналізувало фірмові мобільні додатки автомобільних брендів і з’ясувало, якими з них…
Марка Smart, суббренд німецької Mercedes-Benz та китайської Geely, активно тестує свою нову модель компактного електромобіля.…
Жителька США виявила, що її нова модель Cadillac Escalade самостійно запускалась ночами. Як пише Motor1,…