Новости

Показали новий Toyota RAV4 за $100 000: чому стільки просять

Toyota RAV4 за 100 тис. доларів помітили в одному із дилерських центрів марки. Це гібридна версія RAV4 Prime, який чекає на свого власника в одному із салонів США, передає «Твоя МАШИНА».

За кросовер просять майже вдвічі вище за рекомендовану виробником вартість. Справа в тому, що 46783 долара пішло на додаткове обладнання.

Продаючи позашляховик за такою високою ціною, дилер намагається заробити. В усьому винен дефіцит товарних автомобілів, спричинений кризою напівпровідників. Співробітники центру вважають, що якщо клієнт хоче саме цей автомобіль, він придбає його за будь-яку суму.

До речі, базовий Toyota RAV4 Prime без додаткових опцій із гібридною силовою установкою потужністю 306 к.с. коштує від 38350 доларів.

Recent Posts

Чому досвідчені водії досі тримають у бардачку шматок господарського мила

У більшості машин сьогодні можна знайти все – від зарядок до аптечок. Але якщо побачите…

05.12.2025

Картон під радіатор: чому водії ризикують спалити двигун, користуючись цим лайфхаком

Українські водії з досвідом добре знають старий спосіб зимового прогріву авто – шматок картону під…

05.12.2025

Купівля вживаного авто: які машини краще обійти стороною

Купівля машини з пробігом схожа на гру з непередбачуваним фіналом. Зовні авто може виглядати доглянутим,…

05.12.2025

Японці масово орендують авто, але на них не їздять: для чого їм машини

У Японії каршеринг став частиною щоденного життя, але останні дослідження показали дивну тенденцію. Як з'ясувала…

05.12.2025

ТОП-5 помилок на перехрестях, через які водії залишаються без грошей і нервів

Перехрестя – це місце, де навіть досвідчений водій може схибити. Тут усе вирішують секунди. Один…

05.12.2025

Навіщо потрібна ледь помітна чорна смуга на дзеркалі: ця дрібниця може врятувати вас від аварії

Багато водіїв навіть не замислюються, чому на бокових дзеркалах деяких авто видно тонку чорну лінію.…

05.12.2025