У Миколаєві конфіскували автомобіль у ще одного боржника ОКП «Миколаївтеплоенерго», повідомляє «Твоя МАШИНА».
25 листопада в одного з боржників з послуг постачання тепла забрали Renault Twingo 1999 року. Швидше за все автомобіль продадуть, а частина виручених коштів піде на оплату боргів.
На момент 24 листопада загальна сума боргу становила 14 тис. грн. Ці гроші було сплачено відразу ж після примусової евакуації транспортного засобу.
В ОКП «Миколаївтеплоенерго» подякували всім, хто взяв участь. Українцям не слід забувати платити за надані послуги, щоб не потрапляти до схожих неприємних ситуацій. Це вже сьома конфіскація автомобіля за борги протягом останніх шести місяців.
Купівля машини з пробігом схожа на гру з непередбачуваним фіналом. Зовні авто може виглядати доглянутим,…
У Японії каршеринг став частиною щоденного життя, але останні дослідження показали дивну тенденцію. Як з'ясувала…
Перехрестя – це місце, де навіть досвідчений водій може схибити. Тут усе вирішують секунди. Один…
Багато водіїв навіть не замислюються, чому на бокових дзеркалах деяких авто видно тонку чорну лінію.…
Якщо щодня паркуєтесь у дворі чи біля супермаркету, ви точно бачили, як двері сусіднього авто…
Багато водіїв лякаються, коли на панелі загоряється червоне коло зі знаком оклику. Зазвичай це сигнал…