2022 року одна країна вже повністю перейде на електромобілі, передає «Твоя МАШИНА».
За листопад у Європі продали рекордну кількість електромобілів. Частка електрокарів серед усіх проданих авто становить понад 15%. Хоча до повної електрифікації ще далеко, у деяких країнах результати набагато вищі. Йдеться, зокрема, про Норвегію, де електромобілі вже зайняли 95% ринку.
У ТОП-15 моделей, що найбільше продаються 2021 року, не потрапила жодна «чистокровна» бензинова або дизельна машина. У рейтингу виявився тільки один гібрид, що заряджається, – Toyota RAV4 Prime. Решта – це електромобілі. У Норвегії планується заборонити продаж авто з ДВС вже в 2025 році. До речі, машини на бензині та дизелі утримувати там просто невигідно, оскільки вони обкладаються високим податком.
Наприклад, Toyota Land Cruiser Prado, яка в Україні коштує 38 000 євро, норвежці можуть купити щонайменше за 70 000 євро. Ціна Volkswagen Touareg на ринку України складає 50 000 євро, а Норвегії – 95 000 євро. За такі гроші там найпростіше купити Porsche Taycan.
Купуючи новий автомобіль, варто рахувати не лише його ціну в автосалоні. Через кілька років машину…
В Україні планують посилити контроль за водіями, які систематично порушують правила дорожнього руху. Окрім нових…
З 20 серпня 2026 року на дорогах України почнуть працювати 50 нових комплексів автоматичної фіксації…
На вторинному ринку приваблива ціна автомобіля далеко не завжди означає вигідну покупку. Машина, яка коштує…
Кросовери залишаються беззаперечними фаворитами українців не лише серед нових автомобілів, а й на ринку імпорту…
Купуючи автомобіль, багато водіїв звертають увагу лише на його ціну. Проте вже через кілька місяців…