Автоконцерн Daimler попередив власників автомобілів бренду Mercedes-Benz про раптове займання їх автомобілів. Проблема торкається 800 тисяч машин.
Як виявилося, при русі тиск в системі охолодження піднімається і в насосі може статися витік охолоджувальної рідини, через це компоненти двигуна нагріваються і можуть спалахнути.
Як тільки потрібні деталі знову з’являться, Daimler планує запустити відгукну компанію.
Імовірну проблему можуть мати такі авто: GLE/GLS (W167), C-Class (W 205), E-Class (W213), S-Class (W222), S-Class (W 223), E-Class Coupe (W238), GLC (W253), CLS (W257) та G-Class (W463).
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…
Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…