Закон №7190, згідно з яким під час воєнного стану звільняються від мита та ПДВ усі імпортні товари для фізосіб, включаючи автомобілі, підписаний президентом України. Його було прийнято Верховною Радою ще 25 березня, а підписано главою держави 5 квітня. Закон набирає чинності в день його публікації в офіційній пресі. Це може статися 6-8 квітня 2022 року.
Дії закону поширюються на автомобілі легкові, кузови до них, причепи та напівпричепи, мотоцикли, транспортні засоби, призначені для перевезення 10 осіб та більше, транспортні засоби для перевезення вантажів, але лише у період воєнного стану.
Також діє обмеження екологічних стандартів – не нижче “Євро-2” для легковиків та не нижче “Євро-5” для вантажівок та автобусів.
Незважаючи на відміну податків, для реєстрації автомобіля в Україні все ж таки потрібно пройти сертифікацію, сплатити 3-5% її ціни до Пенсійного фонду та кошти за номерний знак, свідоцтво реєстрації та послуги Сервісного центру.
Зустріч із фурами на трасі – звична річ для будь-якого водія. Але далеко не всі…
Зима завжди перевіряє водія на готовність. Один несподіваний мороз або занесена дорога – і навіть…
Весняний сезон шиномонтажу знову відкрився, і біля сервісів уже черги. Та не всі водії знають,…
Автоматична коробка передач – складний механізм, що не прощає недбалості. Ремонт може обійтися від 125…
Більшість водіїв навіть не здогадуються, що ризикують на дорозі через банальну помилку. За даними Interia,…
У більшості машин сьогодні можна знайти все – від зарядок до аптечок. Але якщо побачите…