Радник міністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко повідомив про ретельнішу перевірку автотранспорту в Київській області для запобігання випадкам мародерства.
Він нагадав, що на звільнених від російських окупантів територіях Київщини запроваджено тижневу комендантську годину.
«Це робиться із двох причин. Перша – це розмінування. Друга – щоб уникнути мародерства. Мародери справді з’являються на цих територіях», – сказав радник міністра.
За словами Денисенка, щоб запобігти мародерству правоохоронці працюють разом із представниками територіальної оборони та місцевими жителями.
«Зараз відбувається посилена перевірка всіх автомобілів, що виїжджають із цих населених пунктів, щоб виявляти випадки мародерства», – сказав він і додав, що правоохоронці вже затримували автомобілі з вкраденими речами.
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…
Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…