В Мережу потрапили перші фото недорогого електромобіля Cowin Pro EV. Кросовер з літа надійде у продаж за ціною 156 600 – 176 600 юанів ($23 500 – 26 500).
Cowin – бюджетний підрозділ концерну Chery, заснований у 2014 році. Не дивно, що в основі новинки лежить відомий на українському ринку кросовер Chery Tiggo 4.
Відрізнити електричну версію можна за збільшеною решіткою радіатора, розкосими фарами і ліхтарями на всю ширину кузова. Крім того, у електрокара нові бампери та збільшений спойлер на даху.
Довжина новинки становить 4400 мм, ширина – 1831 мм, висота – 1646 мм, а розмір колісної бази дорівнює 2600 мм.
У салоні електромобіль отримав двоспицеве кермо, компактніший важіль КПП і нову передню панель. Віртуальну панель приладів збільшили у розмірах, а сенсорний дисплей мультимедіа тепер не тільки більший, але й розмістився вище.
Китайський електромобіль отримав двигун потужністю 163 к.с та 280 Н∙м. Акумуляторна батарея ємністю 53,6 кВт∙год дозволяє проїхати до 400 км без підзарядки.
На більшості вантажних колонок бензинового пістолета не знайти. Тільки дизель. Це не випадковість, а цілком…
Коли з-під капота валить дим, водій мимоволі хапається за ручку. Хочеться побачити, що не так.…
Українські водії почали частіше рахувати, скільки реально проїжджає авто на одному баку. І нерідко виходить:…
Дехто з водіїв любить бачити стрілку тахометра в самому низу. Кажуть, так машина менше їсть.…
Сідаючи в авто, більшість людей обирає місце навмання. Хтось ближче до вікна, хтось – на…
Не кожен дизель варто купувати з пробігом. Але є винятки, які не розсипаються після 300…