Незабаром на авторинку має з’явитися перша малолітражна версія з бензиновою силовою установкою від бренду Maple, який є дочірнім підприємством відомого китайського холдингу Geely.
Паливним первістком марки Maple стане найдешевша модифікація паркетника Geely, а саме Vision X3 у виконанні Pro. Йдеться про чотириметрову модель з 2,5-метровою колісною базою.
X3 Pro за останню п’ятирічку оновлювався вже кілька разів, тому екстер’єр та інтер’єр мають досить пристойний зовнішній вигляд. У передній частині “бюджетник” отримав лінзовану оптику. Позаду будуть світлодіодні ліхтарі.
Салон оснастили 8-дюймовим тачскріном, мультикермом на зразок сучасних Geely, а також мінімумом необхідних опцій. Йдеться про кнопку запуску двигуна, клімат-контроль і електросклопідйомники.
Машина комплектується безальтернативним 109-сильним (142 Нм) атмосферним 1,5-літровим двигуном, який працює в парі з 5 МКПП або варіатором. Привід лише передній.
Сьогодні Geely Vision у виконанні X3 Pro розцінюється у розмірі 49,9 – 68,9 тис. юанів (близько 7500 – 10 300 дол). Після переходу до бренду Maple цінники мають знизитись.
Купуючи новий автомобіль, варто рахувати не лише його ціну в автосалоні. Через кілька років машину…
В Україні планують посилити контроль за водіями, які систематично порушують правила дорожнього руху. Окрім нових…
З 20 серпня 2026 року на дорогах України почнуть працювати 50 нових комплексів автоматичної фіксації…
На вторинному ринку приваблива ціна автомобіля далеко не завжди означає вигідну покупку. Машина, яка коштує…
Кросовери залишаються беззаперечними фаворитами українців не лише серед нових автомобілів, а й на ринку імпорту…
Купуючи автомобіль, багато водіїв звертають увагу лише на його ціну. Проте вже через кілька місяців…