В Україні призупинили держрегулювання цін на пальне. У зв’язку з цим рішенням ціна бензину та дизельного палива на заправках зміниться.
В уряді прогнозують, що вартість дизеля не перевищуватиме 58 гривень за літр. Ціна бензину може бути 52 гривні.
Про це в ефірі телемарафону розповіла перша віце-прем’єр-міністр економіки Юлія Свириденко.
“За наслідками сьогоднішнього засідання оперативного штабу було домовлено, щоб ми з боку держави призупинили цінове регулювання, щоб оператори могли наситити ринок необхідним ресурсом”, – розповіла Юлія Свириденко.
Якщо ж оператори порушать домовленості та зловживатимуть, проти них вводитимуть санкції.
За словами чиновниці, це рішення дозволить скоротити черги на АЗС за паливом та відновити баланс на паливному ринку України вже найближчими тижнями.
Купуючи новий автомобіль, варто рахувати не лише його ціну в автосалоні. Через кілька років машину…
В Україні планують посилити контроль за водіями, які систематично порушують правила дорожнього руху. Окрім нових…
З 20 серпня 2026 року на дорогах України почнуть працювати 50 нових комплексів автоматичної фіксації…
На вторинному ринку приваблива ціна автомобіля далеко не завжди означає вигідну покупку. Машина, яка коштує…
Кросовери залишаються беззаперечними фаворитами українців не лише серед нових автомобілів, а й на ринку імпорту…
Купуючи автомобіль, багато водіїв звертають увагу лише на його ціну. Проте вже через кілька місяців…