Такий сюрприз чиновники підготували жителям столиці. Нові тарифи запрацюють з 15-го липня. У Київпастрансі наголошують, це дозволить збільшити надходження до міського бюджету аж на один мільйон гривень.
Кажуть, що гроші підуть на оновлення рухомого складу. Вже навіть продемонстрували один приклад: на рейс вийшов перший в Україні тролейбус із надсучасною системою розпізнавання облич. ДжеДАІ перевірили, чи покращує таке ноу-хау життя киянам, які намагаються дістатися роботи у час пік.
Розпізнають обличчя, рахують пасажирів і записують порушення правил дорожнього руху – столичний тролейбус обладнали 5-ма камерами, за останнім словом техніки. У камери вмонтовані мікрофони, тож водій не тільки бачить, а ще й чує усе, що відбувається у салоні. Стежать і за самим шофером. Одначе, виявляти зайців зможуть лише після впровадження електронного квитка.
Журналістка ДжеДАІ спробувала проїхатися таким тролейбусом у годину пік. Як виявилося, камери аж ніяк не рятують від тісняви та штовханини. Адже тролейбус відхилився від графіку.
Рухом тролейбусів керують зі спеціального центру. Диспетчери запевняють, що у годину пік намагаються відправляти рухомий склад у найзавантаженіші місця.
Сьогодні тролейбусів у Києві не вистачає. Камери ж коштували 10 000 гривень не бюджетних коштів. Якщо експеримент буде успішним. ними обладнають більшість рухомого складу.
Якщо ви шукаєте ідеальне авто для щоденних міських поїздок, вам, найімовірніше, потрібна компактна й економічна…
Якщо ви прямуєте взимку в довгу поїздку, слід подбати про те, щоб у вашому авто…
Компактні седани популярні серед українців, завдяки своїй практичності, економічності та доступності. Але якщо ви хочете…
Мало хто з автомобілістів не хотів би, щоб його автомобіль служив йому вічно. Багато хто…
Середній ресурс сучасного автомобіля - 200 000 - 250 000 кілометрів. Водночас на вторинному ринку…
В Україні все частіше можна побачити автомобілі білого кольору. Такі машини нерідко воліють купувати досвідчені…