Прокуратура розпочала кримінальне провадження за ч. 2 ст.191 КК України (Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) стосовно службовців підприємства, що займаються ремонтом доріг на Тернопільщині.
Як повідомили у відомстві, службові особи державного підприємства з ремонту доріг разом із підрядником, шляхом зловживання своїм службовим становищем, улітку 2017 року розтратили частину бюджетних коштів, виділених на ремонт дороги загального користування «Озерна-Городище».
Кошти у сумі понад мільйон грн виділяла на умовах співфінансування селищна рада та Служба автомобільних доріг в області.
Нагадаємо, у Генпрокуратурі заявили про необхідність відкриття кримінальних проваджень у разі неякісного будівництва автомобільних доріг у регіонах.
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…
Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…