Новини

Керівник “Нафтогазу” під час війни придбав кросовер Bentley за півмільйона доларів

Напередодні народний депутат від “Батьківщини” Олексій Кучеренко опублікував у Facebook дані, що радник голови правління “Нафтогазу” Діденко у кінці травня придбав новий автомобіль Bentley Bentayga 2022 року випуску за 500 тисяч доларів.

«Олег Діденко, радник голови правління Нафтогазу Юрія Вітренко. Гаманець Юрія Юрійовича. В розгар війни купує новий Бентлі за 0.5 млн доларів, нікого не соромиться. Наприкінці липня минулого року купив Мерседес «кубік» за 300 тис доларів, оформив тоді на маму, мабуть ще був обережним. Зараз в зв’язку с «особливим статусом» Юрія Юрійовича в державі – вирішив вже й не соромитися», — йдеться у дописі.

«Олег Діденко звільнений з НАК «Нафтогаз України». Компанія не коментує і не несе відповідальність за особисте життя співробітників», — зазначили в прес-службі компанії «Нафтогаз».

Recent Posts

Дива німецького автопрому: 7 найнезвичайніших Mercedes, які колись існували

Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…

14.01.2026

«ЗЛЮКА», «ШАНОВНА», «МУРЧІК»: найкумедніші індивідуальні номери на авто, які замовляли у 2025-му

У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…

14.01.2026

Українським водіям у селах і райцентрах загрожують штрафи в десятки тисяч гривень: за що карають

У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…

14.01.2026

Топ-7 «вічних» дизельних двигунів

Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…

13.01.2026

Стійкість до корозії: авто яких марок швидко іржавіють

Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…

13.01.2026

В два заходи: як правильно заводити машину взимку, щоб не нашкодити двигуну

Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…

12.01.2026