Генеральний директор Porsche заявив, що компанія хоче розширити своє портфоліо ще одним розкішним електричним кросовером. Його збиратимуть на заводі у Лейпцигу. Можна припустити, що ця модель буде більшою і дорожчою, ніж Macan EV. Як відомо, німецький бренд прагне мети, щоб до 2030 року 80 відсотків прибутку припадало на електрокари. Відомо, що дилери найпершими побачили новий кросовер.
Вони розповіли, що кузов автомобіля є поєднанням седана і кросовера і не має ніяких стилістичних подібностей з Cayenne або Macan. Спочатку крос буде поставлятися з гібридною трансмісією, що підключається, але в майбутньому ми точно побачимо повністю електричну версію. Якщо всі ці слова є правдою, цей проект ніяк не буде пов’язаний з Artemis від Volkswagen AG.
З’явилася інформація, що Porsche готові заплатити 100 мільйонів євро, щоб зробити і розробити автомобіль самостійно, тому що спочатку модель повинні були збирати на іншому заводі силами VW Commercial Vehicles. Новий електричний кросовер будуватимуть на платформі PPE, яку використовують у Macan EV та Audi Q6 e-tron.
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…
Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…