Із 28 травня по 30 листопада в Києві буде обмежено рух транспортних засобів з зайняттям проїзної частини та тротуару на вулиці Діловий від будинку № 1/2 до будинку №13. Про це повідомляється в розпорядженні КМДА.
Ці зміни дозволять безпечно прокласти мережі водопостачання та каналізації, підключити до мереж зливової каналізації і влаштувати автопід’їзд до житлово-офісного комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями та паркінгом на вулиці Діловий, 5 у Печерському районі, який будує ТОВ «Сучасний квартал».
Товариство зобов’язане дотримуватися вимог законодавства про порядок виконання будівельних робіт, а також розробити і погодити в Управлінні патрульної поліції в Києві та подати на затвердження до Департаменту транспортної інфраструктури схему організації дорожнього руху на період будівельних робіт. Під час їх виконання буде забезпечений вільний і безпечний прохід пішоходів і проїзд транспортних засобів.
Після завершення будівництва товариство повинно відновити покриття проїжджої частини і тротуарів і передати їх за актом КП «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Печерського району». Технічні ж засоби регулювання дорожнього руху будуть передані КП «Центр організації дорожнього руху».
Нагадаємо, Київська міська державна адміністрація оприлюднила графік робіт комунальної корпорації «Київавтодор» з ремонту вулично-дорожньої мережі столиці на 2018 рік. Про це повідомила заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Наталія Куракова.
«У 2018 році комунальна корпорація» Київавтодор «буде продовжувати роботи з ремонту вулично-дорожньої мережі столиці. Днями буде розпочато капітальний ремонт шляхопроводу на перетині вул. Олени Теліги та вул. Кирилівської. Крім того, в 2018 році капітальний ремонт очікується на просп. Бандери і Палладіна, Софійській площі, вул. Назаровской, Леонтовича, Заболотного, Довженко, міст Метро через Русанівську протоку, два шляхопроводи на перетині вул. Богатирській з просп. Оболонським та інших об’єктах«, — йдеться в повідомленні.
Купуючи новий автомобіль, варто рахувати не лише його ціну в автосалоні. Через кілька років машину…
В Україні планують посилити контроль за водіями, які систематично порушують правила дорожнього руху. Окрім нових…
З 20 серпня 2026 року на дорогах України почнуть працювати 50 нових комплексів автоматичної фіксації…
На вторинному ринку приваблива ціна автомобіля далеко не завжди означає вигідну покупку. Машина, яка коштує…
Кросовери залишаються беззаперечними фаворитами українців не лише серед нових автомобілів, а й на ринку імпорту…
Купуючи автомобіль, багато водіїв звертають увагу лише на його ціну. Проте вже через кілька місяців…