На всіх пунктах пропуску українсько-польського кордону запроваджується пілотний режим організації руху транспорту. Він діятиме з 1 вересня до 30 листопада 2022 року.
Як повідомила Державна митна служба України, на кордоні буде введено поділ автомобілів на легені (до 7,5 тонн) та важкі (понад 7,5 тонн). Рух легких транспортних засобів здійснюватиметься через невеликі пункти пропуску, тоді як більші машини направлять через інші точки перетину кордону.
Крім того, деякі пункти вводять обмеження для цих типів транспорту. Так, рух машин, чия вага менша за 7,5 тонн, буде обмежено на наступних пунктах:
– “Рава-Руська – Хребенне”;
– “Краківець – Корчова”;
– “Шегині – Медика”;
– “Ягодин – Дорогуськ”.
Для більш важких машин:
– “Устилуг – Зосін”;
– “Грушів – Будомєж”;
– “Смільница – Кросценко”;
– “Угринів – Долгобичув”.
Таке рішення, як зазначають у Державній митній службі України, дозволить знизити навантаження на кордон та зменшити черги.
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…
Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…