Українські водії в Польщі зможуть користуватися та пред’являти свої електронні посвідчення водія та техпаспорт у польській програмі mObywatel через нашу «Дію».
«Україна та Польща першими почнуть обмінюватись цифровими документами у додатках, інтегруючи додатки сервісів державних послуг. Зараз у подібному «Дії» польському додатку mObywatel відображаються документи з важливими персональними даними лише громадян Польщі», – повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
Сервіс став доступним і для українських біженців, які поїхали до Польщі після початку повномасштабної війни. Для активації програми mObywatel, яку можна завантажити в Google Play або App Store, необхідно мати Profil Zaufany.
У більшості машин сьогодні можна знайти все – від зарядок до аптечок. Але якщо побачите…
Українські водії з досвідом добре знають старий спосіб зимового прогріву авто – шматок картону під…
Купівля машини з пробігом схожа на гру з непередбачуваним фіналом. Зовні авто може виглядати доглянутим,…
У Японії каршеринг став частиною щоденного життя, але останні дослідження показали дивну тенденцію. Як з'ясувала…
Перехрестя – це місце, де навіть досвідчений водій може схибити. Тут усе вирішують секунди. Один…
Багато водіїв навіть не замислюються, чому на бокових дзеркалах деяких авто видно тонку чорну лінію.…