Найближчим часом на українців чекає поступове подорожчання пального. За словами паливного експерта Сергія Куюна, ресурсів цілком достатньо.
“Минулого тижня найбільші світові виробники погодилися скоротити виробництво. Результати на табло: якщо в кінці вересня нафта коштувала 85 доларів за бар, то зараз ми на 97. Дизельне паливо за цей період подорожчало на 200 доларів. А бензин додається лише по 80 доларів. Ціна ДП нової партії – 50 грн/літр (мова йде про оптові закупівлі, – прим. ред.). Якщо везти в центр чи на схід, то це вже 53 грн/л. Наразі жовтнева ціна змішується з вересневими 45-46 грн/л, але не назавжди. За такої собівартості (на 12 жовтня 52-57 грн/л) витримати ціну складно, але на бензині цілком реально», – пояснює експерт.
Генеральний директор ТМ «Прайм Груп» Дмитро Льоушкін підтвердив майбутнє підвищення цін на пальне. За його словами, подорожчання може відбутися через котирування європейських бірж.
«Грубо на одну-дві гривні ймовірно підвищення, але в Європі аналогічне, тому можна сказати, що система забезпечення паливом країни працює у штатному режимі», – резюмував він.
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…
Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…