Група компаній «Будшляхмаш» представила нові дорожні комбіновані спецавтомобілі.
«Група Компаній «Будшляхмаш» в стислі терміни виконала значний обсяг робіт з переобладнання самоскидів замовника Група Компаній “Автострада” на дорожні комбіновані спецавтомобілі з солерозкидальним обладнанням та снігоприбиральними відвалами», – йдеться у повідомленні.
Фахівці компанії змонтували на самоскидах сучасні моделі солерозкидальних пристроїв Pronar SPT-70 та снігоприбиральних відвалів Pronar PU-S32H, що дозволить застосовувати транспортні засоби для комплексного прибирання автошляхів. Подібна методика – це гарантія високої ефективності та продуктивності роботи комунальних та дорожніх установ.
«Оригінальна родзинка в конструкції устаткування – оснащення бункера для піщано-сольової суміші спеціальним вібратором, який призначений для запобігання налипання матеріалу на стінках ємності. За рахунок цього зменшуються витрати часу на очищення бункеру», – підсумували у пресслужбі.
Українські водії з досвідом добре знають старий спосіб зимового прогріву авто – шматок картону під…
Купівля машини з пробігом схожа на гру з непередбачуваним фіналом. Зовні авто може виглядати доглянутим,…
У Японії каршеринг став частиною щоденного життя, але останні дослідження показали дивну тенденцію. Як з'ясувала…
Перехрестя – це місце, де навіть досвідчений водій може схибити. Тут усе вирішують секунди. Один…
Багато водіїв навіть не замислюються, чому на бокових дзеркалах деяких авто видно тонку чорну лінію.…
Якщо щодня паркуєтесь у дворі чи біля супермаркету, ви точно бачили, як двері сусіднього авто…