У тому випадку, якщо патрульні зупинили транспортний засіб без належних на те підстав, водій автомобіля має право відмовитись від проходження огляду на стан наркотичного сп’яніння. Таке рішення ухвалив один із судів.
Поліцейськими було зупинено легковий автомобіль BMW 3161, патрульні помітили у водія ознаки наркотичного сп’яніння. Працівники правоохоронних органів запропонували водію пройти огляд на стан наркотичного сп’яніння, але той в свою чергу відмовився. Автомобіліст пояснив це тим, що його зупинили не законно, а тому він має право не виконувати вимоги патрульних.
Ті в свою чергу склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП. Суд першої інстанції оштрафував водія на 17 000 гривень і позбавив його водійського посвідчення на 1 рік.
Проте інший суд звернув увагу на те, що в матеріалах справи не зазначається, що водій BMW 3161 порушив ПДР, за які патрульні могли його зупинити. Тому він мав право не виконувати вимог поліцейських.
У більшості машин сьогодні можна знайти все – від зарядок до аптечок. Але якщо побачите…
Українські водії з досвідом добре знають старий спосіб зимового прогріву авто – шматок картону під…
Купівля машини з пробігом схожа на гру з непередбачуваним фіналом. Зовні авто може виглядати доглянутим,…
У Японії каршеринг став частиною щоденного життя, але останні дослідження показали дивну тенденцію. Як з'ясувала…
Перехрестя – це місце, де навіть досвідчений водій може схибити. Тут усе вирішують секунди. Один…
Багато водіїв навіть не замислюються, чому на бокових дзеркалах деяких авто видно тонку чорну лінію.…