Розмови про поверенення обов’язкового технічного огляду для всіх автомобілів почалися ще в кінці 2022 року, але вони закінчилися після того, як стало відомом, щр техогляд не будуть повертати до кінця дії воєнного стану.
Тепер же стало відомо, що в грудні 2023 року Кабмін планує подати на розгляд Верховної Ради законопроєкт про відновлення обов’язкового технічного огляду для всіх автомобілів. Про це написали в плані дій уряду на поточний рік, який було затверджено напередодні.
Таким чином, в плані уряду передбачено, що до кінця 2023 року на розгляд депутатам подадуть законопроєкт, який має на меті привести правила технічного огляду у відповідність до законодавства Європейського Союзу. А це означає, що проходити технічний огляд будуть усі, невідомо поки те, яка буде періодичність перевірок.
За нормами ЄС мінімальні строки проведення обов’язкового технічного огляду наступні:
– новий автомобіль – через 4 роки після першої реєстрації;
– усі інші автомобілі — кожні 2 роки.
Але варто зазначити, що кожна з країн-членів ЄС має право проводити технічний огляд частіше.
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…
Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…