Водіям нагадують, що з 1 травня не потрібно вмикати денні ходові вогні або ближнє світло фар за межами населених пунктів в денний час доби, а також на окремих ділянках збільшено ліміт швидкості. Згідно з правилами дорожнього руху ці обмеження змінюються на період до 1 жовтня.
В пункті 9.8 Правил дорожнього руху прописано:
“З 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути ввімкнені денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу — ближнє світло фар.”
Таким чином до 1 жовтня водії не зобов’язані вмикати денні ходові вогні або ближнє світло фар в денний час доби під час руху поза населеними пунктами.
Крім того, у літній період у містах дозволяється підвищити обмеження швидкості до 80 км/год на дорогах, визначених місцевою владою. Однак варто пам’ятати, що у 2023 році покарання за перевищення швидкості буде більш жорстким. Водій, який порушить ліміт у 50 км/год в межах населеного пункту, можуть позбавити прав терміном на три-шість місяців. Тому, будьте пильними та не перевищуйте швидкість.
Купуючи новий автомобіль, варто рахувати не лише його ціну в автосалоні. Через кілька років машину…
В Україні планують посилити контроль за водіями, які систематично порушують правила дорожнього руху. Окрім нових…
З 20 серпня 2026 року на дорогах України почнуть працювати 50 нових комплексів автоматичної фіксації…
На вторинному ринку приваблива ціна автомобіля далеко не завжди означає вигідну покупку. Машина, яка коштує…
Кросовери залишаються беззаперечними фаворитами українців не лише серед нових автомобілів, а й на ринку імпорту…
Купуючи автомобіль, багато водіїв звертають увагу лише на його ціну. Проте вже через кілька місяців…