Фото: dtp.kiev.ua
Нещодавно ми повідомляли про появу у Києві одного з найсучасніших електроседанів від BMW – моделі i7. Виявляється, тепер таких автомобілів на вулицях Києва стало кілька, і їх власники не завжди є прикладними водіями. Нещодавно знову помітили ще одну BMW i7, припарковану на парковці біля ТРЦ у Києві.
Звісно, новина про наявність не одного, а кількох BMW i7 на вулицях Києва є радісною, але поведінка власника автомобіля, який порушує правила дорожнього руху і не проявляє поваги до інших водіїв, є обтяжливою. На опублікованому фото можна побачити, що водій BMW не тільки зайняв два паркомісця, але й забрав два місця для людей з інвалідністю.
Варто відзначити, що ціни на цей автомобіль починаються від 116 тисяч євро (близько 4,63 млн гривень). Він оснащений двома електромоторами загальною потужністю 544 к.с. та може розганятися до 100 км/год за 4,7 секунди. Батарея об’ємом 101,7 кВт·год забезпечує запас ходу до 625 кілометрів на одному заряді.
Це свідчить про те, що BMW i7 є дорогим та потужним електромобілем, проте поведінка власника, який не дотримується правил паркування та порушує права людей з інвалідністю, залишає бажати кращого.
Купуючи новий автомобіль, варто рахувати не лише його ціну в автосалоні. Через кілька років машину…
В Україні планують посилити контроль за водіями, які систематично порушують правила дорожнього руху. Окрім нових…
З 20 серпня 2026 року на дорогах України почнуть працювати 50 нових комплексів автоматичної фіксації…
На вторинному ринку приваблива ціна автомобіля далеко не завжди означає вигідну покупку. Машина, яка коштує…
Кросовери залишаються беззаперечними фаворитами українців не лише серед нових автомобілів, а й на ринку імпорту…
Купуючи автомобіль, багато водіїв звертають увагу лише на його ціну. Проте вже через кілька місяців…